en de ru
Mobilny przewodnik po "Szwajcarii Kaszubskiej”
data: 2019-05-30
Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby stworzyło niedawno aplikację „Szwajcaria Kaszubska”, która stanowi mobilny przewodnik.
Aplikacja z łatwością zaprowadzi Was do wybranej atrakcji, wyznaczając trasę z punktu, w którym się właśnie znajdujecie. Już w momencie przeglądania obiektów widzicie jak daleko znajdujecie się od punktu docelowego! Oprócz podstawowych atrakcji w aplikacji znajdziecie również wyznaczone szlaki: rowerowe, Nordic Walking, kajakowe, konne, a nawet trasy narciarstwa biegowego!  Znajdują się tam również polecane przez STK wycieczki!
Najważniejsza część aplikacji to „PLANER” - do wirtualnego plecaka wrzucamy interesujące nas punkty z tego regionu, które po zaakceptowaniu utworzą niepowtarzalna dla nas wycieczkę! Aplikacja została stworzona w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim, a do prawidłowego działania nie jest potrzebne połączenie z internetem.

Równocześnie powstała też nowa strona internetowa „Szwajcaria Kaszubska”! Jej treść jest spójna z aplikacją. Zachowano na niej możliwość tworzenia trasy w "PLANERZE" i eksportowania jej do aplikacji. Dodatkowo strona została poszerzona o panel „O regionie”, w którym zamieszczono kilka istotnych informacji o nazwie i granicach Szwajcarii Kaszubskiej, pochodzeniu mieszkańców, symbolach Kaszub, języku i zwyczajach Kaszubów!

http://szwajcariakaszubska.com/

Od dziś planowanie wycieczki na terenie Szwajcarii Kaszubskiej staje się dziecinnie proste!
Nie trać czasu i ruszaj w drogę już dziś!

Miłego użytkowania!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.