en de ru
Wieżyca 32
83-315 Szymbark
+48 58 684 38 16

http://www.wiezyca.pl/

koszalkowo@wiezyca.pl
+ do wycieczki
Centrum sportów zimowych w Koszałkowie
Centrum sportów zimowych Wieżyca – Koszałkowo to najlepiej przygotowany stok narciarski w województwie pomorskim. Położony na zboczu najwyższego pomorskiego szczytu w samym sercu Kaszub daje warunki do uprawiania sportów zimowych na bardzo wysokim poziomie. W ofercie stoku są trzy wyciągi orczykowe: pierwszy o długości 300 m i różnicy wysokości wynoszącej 45 m, drugi o długości 300 m i różnicy wysokości wynoszącej 60 m, trzeci o długości 300 m i różnicy wysokości wynoszącej 40 m. Dodatkowo dwa wyciągi do snowtubingu, jeden dla początkujących oraz jeden dla dzieci. Stok jest oświetlony, naśnieżany, ratrakowany. Można skorzystać również z wypożyczalni sprzętu 
i serwisu, a początkujący mogą pobrać lekcje w szkółce narciarskiej. Dla spragnionych ekstremalnych wrażeń miłośników białego szaleństwa przygotowany został także snowpark, w skład którego wchodzi m.in. A-rail 8 m, speed rail 4 m, wallride, skocznie. W bazie narciarskiej świadczone są usługi gastronomiczne, o bezpieczeństwo dba kadra ratowników, a w okolicy są dostępne różnego rodzaju obiekty noclegowe. 
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.