en de ru
Starkowa Huta 22 C
+48 58 684 10 34

http://rybaczowka.eu

rybaczowka@op.pl
+ do wycieczki
Rybaczówka w Starkowej Hucie

 

Rybaczówka W Starkowej Hucie, to restauracja, która pragnie zdobyć uznanie przede wszystkim dzięki smacznym potrawom, estetyce podania oraz profesjonalnej obsłudze. Każda impreza ma inny charakter i wymaga odpowiedniego przygotowania. Dopracujemy dla Państwa każdy szczegół oraz podsuniemy ciekawe pomysły.
Lokal posiada dwa poziomy sal. Organizacja przjęcia weselnego, może odbywać się w sali jadalnej na 120 osób z parkietem do tańczenia. Na przyjęcia komunijne przygotowane są trzy mniejsze sale. Razem jestesmy w stanie przyjąć, jednorazowo 250 gości. 

W Rybaczówce pragniemy, nadal kultywować nasze przywiązanie do smacznych potraw z ryb morskich, oraz słodkowodnych z własnego gospodarstwa rybnego. Nie tylko ryby mamy najlepsze, oferujemy szeroki wachlarz dań mięsnychm, oraz pierogów własnej produkcji, na bazie owoców sezonowych.
Gwarantujemy, że każde spotkanie organizowane w naszym lokalu, długo pozostanie w pamięci ucztujących.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.