en de ru
Babi Dół 28
83-330 Żukowo
+48 607 071 122

http://www.schabowyraz.pl

info@schabowyraz.pl
+ do wycieczki
Schabowy Raz w Babim Dole
Witamy i zapraszamy do restauracji Schabowy Raz! położonego w malowniczej okolicy Jaru Raduni w Babim Dole w bramie pięknej Kaszubskiej krainy parku krajobrazowego.

Chata Schabowy Raz został wybudowany w 2007 roku w wyjątkowo klimatycznym i przytulnym górskim stylu. Gospoda specjalizuje się w daniach tradycyjnych dla rejonu Kaszub oraz klasycznej kuchni polskiej. Samodzielnie skomponowano kilkadziesiąt oryginalnych potraw, cieszących podniebienia naszych Gości.
Wielkim uznaniem cieszy się rodzinna atmosfera, przytulny - ciepły wystrój, sympatyczna obsługa oraz oczywiście wyśmienita kuchnia.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje wychwalany przez naszych gości SCHABOWY RAZ (schab karkowy z kostką), schab po litewsku, żeberka nadziewane śliwką kalifornijską jak również pierogi do produkcji których wykorzystujemy bogate płody Kaszubskiej ziemi. Tych smaków nigdy nie da się zapomnieć.

Ziemia Kaszubska sama w sobie dostarcza wiele atrakcji, my staramy się je Państwu przybliżyć. Oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów i skorzystania z przepięknych szlaków między innymi do Rutek, Jaru Radni czy też do tajemniczych Kamiennych Kręgów znajdujących się w głębi Kaszubskich lasów.

Schabowy Raz to coś więcej niż typowa gospoda. To zaproszenie na spotkanie z Kaszubami przy wyjątkowo gościnnym stole, w rodzinnej atmosferze, spotkanie z kuchnią, w której największą wartością jest pielęgnowanie tradycji kulinarnych przekazywanych przez pokolenia.

Schabowy Raz to miejsce dla Ciebie i Twojej Rodziny!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.