en de ru
ul. Armii Krajowej 50
83-330 Pępowo
+ 48 58 681 82 05
+ 48 604 704 050

http://vwmuseum.pl/pl/

info@vwmuzeum.pl
+ do wycieczki
Galeria - Muzeum Volkswagena w Pępowie

Dla naszych gości przygotowaliśmy ofertę noclegu dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Doba hotelowa rozpoczyna się od 14:00 do 12:00 dnia następnego.

W ofercie podstawowej do Państwa dyspozycji posiadamy 35 miejsc w 15 komfortowo i wygodnie urządzonych pokojach jedno, dwu i czteroosobowych (rodzinnych).

Pokoje Galerii Pępowo wyposażone są w łazienki z kabinami prysznicowymi, tv oraz internet. W niektórych pokojach jest możliwość tzw. „dostawki”. W cenę pobytu wliczone jest śniadanie (szwedzki stół), a na życzenie serwujemy naszym gościom obiadokolację.

Dodatkową opcją dla tych, którzy chcieliby skorzystać z „nietypowej” formy noclegu są przyczepy campingowe – wyposażone w kuchnię i łazienkę z możliwością korzystania z sanitariatów w Galerii.

Nie zapomnieliśmy także o „właścicielach” samochodów campingowych i o tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacyjnej atmosfery bez… namiotu. Specjalnie dla Was jest tu miejsce na około 20 namiotów lub do 8 samochodów campingowych pod najbardziej gwieździstym niebem na Pomorzu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.