en de ru
Węsiory 7B 83-320
+48 58 302 59 80
+48 501 258 831

http://www.willatradycja.pl

+ do wycieczki
Willa Tradycja w Węsiorach
Serdecznie zapraszamy do całorocznego obiektu noclegowego „Willa Tradycja” w Węsiorach. Do dyspozycji jest 15 miejsc w pięciu pokojach. Cztery pokoje 2-osobowe STANDARD (zielony, jagodowy, piaskowy, écru) oraz jeden pokój KOMFORT (orzechowy) o powierzchni 36m2 oraz łóżkiem, które po rozłożeniu ma 2,5m x 2,5m powierzchni spania. Pokoje Standard posiadają wyjście na balkon, natomiast każdy pokój wyposażony jest w łazienkę oraz telewizor z naziemną telewizją cyfrową. Możemy zaoferować naszym gościom częściowe, bądź pełne wyżywienie.

W naszej ofercie oprócz noclegów znajdziecie państwo: restaurację, bar, usługi cateringowe, tradycyjnie wędzone wędliny oraz ryby, tradycyjny chleb z pieca, przejażdżki bryczką, imprezy okolicznościowe, pamiątki regionalne.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.