en de ru
Kaszubskie różności
start
start: Chmielno
 • Kąpielisko w Chmielnie

  odległość od poprzedniej atrakcji: 1,0 km
  szacowany czas przebycia: 3 min
  Znajduje się nad jez. Kłodno przy ul. Grodzisko, wyposażone jest w pomost, budynek socjalny z sanitariatami i strefę dla dzieci.  Nad bezpieczeństwem plażowiczów czuwa ratownik WOPR.
 • Muzeum ceramiki Neclów w Chmielnie

  odległość od poprzedniej atrakcji: 1,0 km
  szacowany czas przebycia: 2 min
  Tradycja garncarstwa w rodzinie Neclów sięga dziesięciu pokoleń. W 1993 roku w ceglanym budynku warsztatu, otwarto w muzeum ceramiki. Przez dziesięciolecia wyroby rodziny Neclów zdobyły niemałe uznanie, nie tylko na Kaszubach ale i w całym kraju.
 • Kaszubski Park Miniatur

  odległość od poprzedniej atrakcji: 10,7 km
  szacowany czas przebycia: 20 min
  aszubski Park Miniatur to pierwszy na Pomorzu park miniatur znajduje się we wsi Strysza Buda koło Mirachowa, przy trasie Kartuzy-Mirachowo. W parku obejrzeć można kilkadziesiąt obiektów, pomniejszonych o 25 razy w stosunku do oryginałów.
 • Diabelski Kamień w Nowej Hucie

  odległość od poprzedniej atrakcji: 6,4 km
  szacowany czas przebycia: 15 min
  Diabelski Kamień w Nowej Hucie nad jeziorem Kamiennym to jeden z największych głazów narzutowych na Pomorzu o obwodzie ponad 17 m i wysokości 3 m.
start
stop: Nowa Huta
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.