A
A+
A++
Logo Zwiedzaj kaszuby

WYZNACZ TRASĘ SWOJEJ WYCIECZKI

Dodaj atrakcje, które chcesz zobaczyć i sprawdź swoją trasę wycieczki

TWOJA WYCIECZKA

Kolejna edycja akcji pn. „Pola Nadziei”, która ma na celu wsparcie Kartuskiego Hospicjum DOMU NADZIEI

miejsce: Kartuzy
data wydarzenia: 2024-04-14

Już w niedzielę - 14 kwietnia odbędzie się kolejna edycja akcji pn. „Pola Nadziei”, która ma na celu wsparcie Kartuskiego Hospicjum DOMU NADZIEI. Zebrane pieniądze podczas kwesty w dekanatach: kartuskim, sierakowickim oraz stężyckim zostaną w całości przeznaczone na działalność i utrzymanie Domu Nadziei.

Jednocześnie zapraszam do wzięcia udziału w festynie rodzinnym, który zostanie zorganizowany na boisku przy ZSO nr 2 w Kartuzach, w godzinach 13:00 – 16:00. Przewidziano podczas niego wiele atrakcji dla każdego. Zapraszam do skorzystania z dmuchanych zamków, zjedzenia smacznego ciasta czy grochówki, a także do skorzystania z przygotowanych atrakcji: gier i zabaw, czy spotkania z alpakami.

Miłośników dwóch kółek zapraszam na zlot połączony z poświęceniem motocykli, czy też do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym. Tych którzy czują się na siłach zapraszam do biegu dla hospicjum. (więcej informacji na załączonych plakatach).

Spędźmy niedzielne popołudnie razem, w radości i uśmiechu, w przyjaznej atmosferze, jednocześnie wspierając nasze wspólne dzieło – Kartuskie Hospicjum DOM NADZIEI.

Jednocześnie ośmielam się przypomnieć, że można także nas wesprzeć poprzez przekazanie 1,5% naszego podatku na Kartuskie Centrum Caritas (KRS 0000229780). Za okazane serce serdecznie dziękuję.

Ks. Marek Trybowski

Dyrektor Kartuskie Centrum Caritas

 

 

 

Polityka Prywatności Mapa strony Kontakt Deklaracja dostępności