A
A+
A++
Logo Zwiedzaj kaszuby

WYZNACZ TRASĘ SWOJEJ WYCIECZKI

Dodaj atrakcje, które chcesz zobaczyć i sprawdź swoją trasę wycieczki

TWOJA WYCIECZKA

ul. Armii Krajowej 50
83-330 Pępowo
+ 48 58 681 82 05
+ 48 604 704 050

http://vwmuseum.pl/pl/
info@vwmuzeum.pl

Dla naszych gości przygotowaliśmy ofertę noclegu dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Doba hotelowa rozpoczyna się od 14:00 do 12:00 dnia następnego.

W ofercie podstawowej do Państwa dyspozycji posiadamy 35 miejsc w 15 komfortowo i wygodnie urządzonych pokojach jedno, dwu i czteroosobowych (rodzinnych).

Pokoje Galerii Pępowo wyposażone są w łazienki z kabinami prysznicowymi, tv oraz internet. W niektórych pokojach jest możliwość tzw. dostawki. W cenę pobytu wliczone jest śniadanie (szwedzki stół), a na życzenie serwujemy naszym gościom obiadokolację.

Dodatkową opcją dla tych, którzy chcieliby skorzystać z ?nietypowej? formy noclegu są przyczepy campingowe ? wyposażone w kuchnię i łazienkę z możliwością korzystania z sanitariatów w Galerii.

Nie zapomnieliśmy także o właścicielach samochodów campingowych i o tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacyjnej atmosfery bez namiotu. Specjalnie dla Was jest tu miejsce na około 20 namiotów lub do 8 samochodów campingowych pod najbardziej gwieździstym niebem na Pomorzu
Polityka Prywatności Mapa strony Kontakt Deklaracja dostępności