A
A+
A++
Logo Zwiedzaj kaszuby

WYZNACZ TRASĘ SWOJEJ WYCIECZKI

Dodaj atrakcje, które chcesz zobaczyć i sprawdź swoją trasę wycieczki

TWOJA WYCIECZKA

Polna 17, 83-300 Kartuzy
+48 58 681 15 83

http://grono.gda.pl/pokoje-goscinne/
grono@grono.gda.pl

Znana z dobrej kuchni i gościnności Restauracja Złota Jesień poszerza wachlarz swoich usług o komfortową, całodobową bazę noclegową. Obiekt przytulony do lasu i Jeziora Karczemnego przy drodze wylotowej z Kartuz w kierunku Brodnicy zaprasza serdecznie gości, zarówno zmęczonych po zakończonych przyjęciach i tych z trasy, zwiedzających piękną ziemię kaszubską.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, stworzyliśmy miejsce dla alergików. Podjazd, winda, przestronna duża łazienka na parterze i piętrze, szerokie korytarze i przytulne lobby z widokiem na Kartuską Kolegiatę to udogodnienia dla osób z ograniczoną sprawnością.

Ogromną zaletą nowej bazy w Złotej Jesieni jest nie tylko urokliwa lokalizacja. Pracownicy Grona to zespół zgranych, życzliwych osób, które wykonują swoją pracę z miłością i pasją. Zdobyli już niejedno wyróżnienie i uznanie przybywających do restauracji gości.

Nowa karta menu to zestawienie potraw sporządzanych z sezonowych regionalnych produktów, również dla wegan i wegetarian. W ofercie znalazły się też potrawy dla osób z dietą o niskim indeksie glikemicznym, jak również uczulonych na gluten czy laktozę. Gościom korzystającym z bazy noclegowej załoga przygotowuje bardzo urozmaicone śniadania(warzywa, wędliny wyrabiane przez tutejszych masarzy, owoce, cieszące się powodzeniem domowe ciasta).

Przez żołądek do serca to dewiza Grona. Pod takim hasłem otwieraliśmy w roku 2010 restaurację, pod takim hasłem byliśmy współtwórcami telewizyjnego programu Przez żołądek do serca i pod takim hasłem codziennie zaczynamy nasza pracę - mówi załoga Złotej Jesieni. Jesteśmy przekonani, że kto raz trafi do Grona, na pewno do nas wróci.

 

Polityka Prywatności Mapa strony Kontakt Deklaracja dostępności