A
A+
A++
Logo Zwiedzaj kaszuby

WYZNACZ TRASĘ SWOJEJ WYCIECZKI

Dodaj atrakcje, które chcesz zobaczyć i sprawdź swoją trasę wycieczki

TWOJA WYCIECZKA

Kistowo 26,
83-320 Sulęczyno
+48 58 681 60 64
+48 607 300 500

https://www.hotelkiston.pl
hotel@kiston.pl

Jeżeli poszukują Państwo zacisznego miejsca na odpoczynek w komfortowych warunkach i tęsknią za bezpośrednim kontaktem z przyrodą, gwarantujemy, że nasze luksusowe apartamenty na Kaszubach spełnią Państwa wszelkie oczekiwania. Wszystkich Gości witamy z otwartymi ramionami, a oferowane przez nas pięknie urządzone pokoje 2-osobowe wyposażone są w przestronne łazienki z prysznicem i duże okna balkonowe z tarasem, na którym można rozpocząć dzień od pysznej kawy.

U nas nie trzeba obawiać się nawet największych upałów, bowiem wszystkie luksusowe apartamenty, które dla Państwa przygotowaliśmy, są w pełni klimatyzowane. Po całym dniu wrażeń można natomiast zrelaksować się w części wypoczynkowej i obejrzeć ulubiony program lub film na nowoczesnym telewizorze ledowym 40". Warto też podkreślić, że gwarantujemy bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu!

Samo otoczenie hotelu również jest bardzo ciekawe: znajdą tu Państwo ogromny ogród z mnóstwem cudownie pachnących kwiatów, najbliższa okolica zaprasza z kolei na długie spacery wśród natury i obfituje w miejsca wprost idealne do robienia np. zdjęć ślubnych.

Nasze ekskluzywne apartamenty w województwie pomorskim już na Państwa czekają! Zapraszamy!

Polityka Prywatności Mapa strony Kontakt Deklaracja dostępności